Progr. řídící jednotka

PROGRAMOVATELNÁ ŘÍDÍCÍ JEDNOTKA S LCD DISPLEJEM

LCD_1

Kromě elektromotoru se standardní řídící jednotkou si můžete pořídit tentýž elektromotor s PROGRAMOVATELNOU řídící jednotkou, jejíž součástí je LCD displej.

Námi nabízenou programovatelnou řídící jednotku NENÍ TŘEBA SLOŽITĚ PROGRAMOVAT pomocí počítače přes USB rozhraní, veškeré parametry lze snadno nastavit přímo přes LCD displej připevněný na řídítkách. Základní parametry elektromotoru dostanete od nás předprogramovány.

Pomocí programovatelné řídící jednotky lze nastavovat a podle potřeby měnit parametry funkcí jako například PRŮMĚR KOLA s elektromotorem, ÚROVEŇ PODSVÍCENÍ DISPLEJE, JMENOVITÁ HODNOTA NAPĚTÍ akumulátoru a MAXIMÁLNÍ HODNOTA PROUDU řídící jednotky, ÚHEL FÁZOVÉHO POSUNU elektromotoru, MAXIMÁLNÍ RYCHLOST elektromotoru (možnost omezení až na 60% konstrukční rychlosti), TEMPOMAT a INTENZITA ASISTENCE elektromotoru při jízdě s příšlapem (pokud používáte pedálový asistent PAS). Při jízdě můžete sledovat elektrické parametry jako ÚROVEŇ NABITÍ AKUMULÁTORU ve Voltech nebo ODEBÍRANÝ PROUD v Ampérech, na displeji se dále zobrazuje OKAMŽITÝ VÝKON elektromotoru (ve formě sloupcového grafu) a také obvyklé cyklo- parametry jako RYCHLOST JÍZDY, DOBA JÍZDY, UJETÉ KILOMETRY atd.

LCD_2  LCD_3

Dále lze nastavit požadovanou úroveň povoleného vybití akumulátoru (UNDERVOLTAGE) podle druhu použitého akumulátoru (olověný, LiMn, Li-Pol nebo LiFePO4), což je velice užitečná funkce, která chrání akumulátor před nežádoucím vybitím pod přípustnou mez, aby nedošlo k jeho nevratnému poškození.

Následuje návod pro nastavení a obsluhu programovatelné řídící jednotky přes LCD displej umístěný na řídítkách (klikněte si, prosím, na níže uvedený nápis „PDF ke stažení“).

PDF ke stažení