Elektrojednokolky

Užite si zábavu na elektrickej samobalančnej jednokolke! Jazda na jednokolke je zábavnejšia, ako na klasickej elektrickej dvoukolke, alebo ak chcete na minisegwayi / hooverboardu. Vychutnajte si úžasný pohyb, ktorému sa nič nevyrovná! Zažite pocity, ktoré ste doteraz nepoznali. 

Ďalšie informácie o produktoch nájdete tiež pod záložkou Obchod na našom webe

Elektrojednokolky

Elektrojednokolka INMOTION V3C

Elektrická samobalanční jednokolka

Perfektní kvalita, dotykové ovládání a moderní design

Samobalanční systém funguje na spolupráci inteligentních mikročipů a gyroskopů, které vyhodnocují v každém momentu polohu přístroje a jezdce. Nakláněním se pohybujete směrem dopředu či dozadu. Čím více se nakláníte dopředu, tím více jednokolka zrychluje. Chcete-li přibrzdit, stačí se mírně narovnat a začnete okamžitě zpomalovat. Díky zdvojeným řídícím okruhům je jízda bezpečná. Pokud překročíte maximální nastavenou rychlost, řídicí jednotka to vyhodnotí a sama přibrzdí.

Při vybité baterii dá řídící jednotka jezdci signál zpomalením a signalizací

Tento model je opatřen unikátním systémem Bi-wheel zdvojeného kola pro ještě větší stabilitu

SCV (Sensor Controlled Vehicle). Rychlé zvládnutí jízdy, extra bezpečné a stabilní. Lepší kontrola a větší zábava! Světla na přední i na zadní části zajistí viditelnost v nočních hodinách, což přispívá k vaší bezpečné jízdě. Červené blikající světlo a bílé světlo se inteligentně střídá v závislosti na směru jízdy.

* Dotykový a voděodolný LCD displej pro sledování stavu baterie a pohodlné zapínání / vypínání - jednoduše přejedete prstem pro aktivaci

* Inmotion aplikace umožní sledovat všechny vaše jízdy, sledovat výdrž baterie, výkon motoru a podělit se o své zkušenosti s přáteli

Max. rychlost 18 km/hod.
Dojezd 18~20 km
Max. stoupání 18°
Hmotnost 13,5 kg
Max. zatížení 120 kg
Čas nabíjení 1,5 hodiny
Bluetooth reproduktor ne
Přední světlomet ano
Zadní světlomet ne
Bluetooth app ano

(původní cena: 15 950,-- Kč)
AKČNÍ CENA: 13 950,-- Kč
skladem ANO