Elektrojednokolka INMOTION V3C

13 950 

Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

Užijte si zábavu na elektrické samobalanční jednokolce! Jízda na jednokolce je zábavnější, než na klasické elektrické dvoukolce, nebo chcete-li na minisegwayi / hooverboardu. Vychutnejte si úžasný pohyb, kterému se nic nevyrovná! Zažijte pocity, které jste dosud neznali.
 
Samobalanční systém funguje na spolupráci inteligentních mikročipů a gyroskopů, které vyhodnocují v každém momentu polohu přístroje a jezdce. Nakláněním se pohybujete směrem dopředu či dozadu. Čím více se nakláníte dopředu, tím více jednokolka zrychluje. Chcete-li přibrzdit, stačí se mírně narovnat a začnete okamžitě zpomalovat. Díky zdvojeným řídícím okruhům je jízda bezpečná. Pokud překročíte maximální nastavenou rychlost , řidicí jednotka to vyhodnotí a sama přibrzdí.
 
Při vybité baterii dá řídící jednotka jezdci signál zpomalením a signalizací.
Perfektní kvalita, dotykové ovládání a moderní design. Měkké boční kožené polštářky zajistí komfortní a pohodlnou jízdu, teleskopicky výsuvná rukojeť umožňuje snažší přepravu tam, kde není jízda možná. 
 
INMOTION V3 má velmi úzký poloměr otáčení, stabilní jízdu, takže je ideální volbou pro snadnou ekonomickou a ekologickou přepravu. S maximální rychlostí 18 km/h a dojezdem až 25 km na jedno nabití je optimálním přepravním prostředkem.
 
Tento model je opatřen unikátním systémem Bi-wheel zdvojeného kola pro ještě větší stabilitu 
 
SCV (Sensor Controlled Vehicle). Rychlé zvládnutí jízdy, extra bezpečné a stabilní. Lepší kontrola a větší zábava! Světla na přední i na zadní části zajistí viditelnost v nočních hodinách, což přispívá k vaší bezpečné jízdě. Červené blikající světlo a bílé světlo se inteligentně střídá v závislosti na směru jízdy.
 
* Dotykový a voděodolný LCD displej pro sledování stavu baterie a pohodlné zapínání / vypínání – jednoduše přejedete prstem pro aktivaci 
 
* Inmotion aplikace umožní sledovat všechny vaše jízdy, sledovat výdrž baterie, výkon motoru a podělit se o své zkušenosti s přáteli 

Specifikace

Max. rychlost 18 km/h  
Dojezd 18~20 km  
Max. stoupání 18°  
Hmotnost 13,5 kg  
Max. zatížení 120 kg  
Čas nabíjení 1,5 hodiny  
Bluetooth reproduktor           ne  
Přední světlomet ano  
Zadní světlomet ne  
Bluetooth app ano